23 Kasım 2014 Pazar

RKBT 3. Gün || Jamie McGuire "Tatlı Sır" || Cast ve ÇekilişTurumuzun 3. gününde cast ile karşınızdayım. Yazarı ve kitaplarını bir çoğumuz seviyoruz, inşallah kitaptan beyaz perdeye aktarıldığını da görürüz. 

Maddox Brothers efsanesinden Trent ile tanışalım. Maddox'ların ikinci büyüğü, kadınlar peşini bırakmıyor ama onun kalbi sadece birini görüyor :D :D Sırada Trent'in kalbini çalan kızımız var. Camille "Cami" Camlin.

Asi kız, arada derede kalmış kız, damarına basılmaması gereken kız, Trent'i kendine aşık eden kız, işte Cami'miz. :D :DCami'nin ev arkadaşı, iş arkadaşı ve sırdaşı Reagan "Ray" o da arada derede kalanlardan :D :D


Müzmin aşıklardan biri daha gelsin, işte  Kody :D :D


Sırada Jason Brazil :/ şahsen kendisine notum "Ne işin var senin bu kitapta, hadi kış kış"


Cami'nin ailesinden bir kuple :D :D
Sırasıyla kuzen Colin, kardeş Chase,(Cami'nin bir küçüğü) kardeş Clark (Cami'nin ikinci küçüğü) ve kardeş Coby (en küçükleri)
İçlerindeki abla sevgisini bir türlü doğru düzgün gösteremiyorlar anca itiş kakış, kızdım biraz :D :D


ve Tatlı Olive, Trent'in Cami'yi kandırmada bir numaralı yardımcısı :D :D Yirim ben onu


Ve son olarak
 Tatlı Bela, Ayaklı Bela, Belalı Düğün efsaneleri 
evet bildiniz :D :DAhaha son dedim de birini unuttum. Kim mi T.J. O bir sır, o bir gizemli adam... Cami'nin California'daki sevgilisi olduğunun dışında hakkında hiç bir şey yok. O nedenle bu görseli uygun buldumCast'ımız böyle, umarım beğenmişsinizdir. Şimdi sıra çekilişte :D :D
a Rafflecopter giveaway

7 yorum: